لوکس یا لاکچری واژه ای است برای بیان کردن هر آن چیزی که مایه آسایش و راحتی انسان را فراهم کند. و بی اندازه ظرافت و زیبایی داشته باشد، برای مثال درب استیل لوکس. برای داشتن کالای لوکس احتمالاً هزینه زیادی را متحمل می شوید. اما در مقابل چیزهای زیادی را هم دریافت خواهید کرد.

حال می خواهیم بدانیم یک درب استیل لوکس چه ویژگی های بارزی دارد؟ مهمترین خصوصیت یک درب استیل لوکس، متریال مصرفی آن است.

درب استیل می‌تواند در رنگ‌های متنوعی ساخته شود. رنگ خود ف استنلس استیل نقره ای می باشد. اما می‌توان آن را به وسیله‌ی آب‌کاری به رنگ های مختلفی در آورد؛ از جمله طلایی، مشکی، فیروزه‌ای، دودی، مسی و رزگلد.

طبیعت برخی از فضاها با مفهوم لوکس بودن به هم گره خورده اند. مثلاً هتل های چند ستاره در همه بخش های خود از کالاهای باکیفیت و لوکس استفاده کرده‌اند. چرا که هم کیفیت و هم زیبایی سازه ها برای آنها اهمیت ویژه‌ای دارند. درب یک هتل لوکس چند ستاره که همه روزه صدها میهمان بین المللی ویژه از آن عبور می کند، حتماً باید ویژگی های خارق العاده ای داشته باشد. اول از همه باید زیبا و شکیل و در خور آن هتل باشد. چرا که اولین عاملی که میهمان با آن برخورد می کند درب ورودی است. طراحی درب استیل لوکس هتل بسیار حائز اهمیت است. چراکه این نوع درب در مدل ها و طرح های بسیار متنوع ساخت می شود. و باید از مناسب ترین طرح آن که با دکوراسیون هتل نیز هارمونی داشته باشد، استفاده کرد. پس باید از شخصی کاردان و طراحی ماهر در این زمینه بهره گرفت.

عامل مهم بعدی برای انتخاب درب استیل لوکس هتل کیفیت و کارآیی درب است. یک درب استیل با کیفیت یکی از معدود گزینه هایی است که در تمام شرایط آب و هوایی استحکام و کیفیت خود را حفظ می‌کند. و حتی در گرما و سرمای شدید و رطوبت بالا دچار زنگ زدگی و خوردگی نشده و شکل و فرم اولیه خود را به خوبی حفظ می کند.

استنلس استیل فی فوق العاده ای است که می توان از آن در درب های داخلی نیز استفاده کرد. یک خانه‌ی بسیار لوکس حتما مجموعه‌ی استخر و سونا دارد. در این مجموعه علاوه بر سازه های مختلف استنلس استیل، مانند آبنما، نرده های استخر و تخت استخری استیل می توان از یک درب استیل زیبا نیز استفاده کرد. چرا که این نوع در با مقاومت بالای خود نسبت به خوردگی و زنگ زدگی می تواند بهترین گزینه برای فضاهای مرطوب نیز باشد.


دکوراسیون و درب استیل

مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: استیل ,لوکس ,استفاده ,کیفیت ,استنلس ,داشته ,استیل لوکس ,یک درب استیل ,استنلس استیل ,داشته باشد،
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاورین برتر وبلاگ شخصی مهدی صادقی دیدبان جهان گام لَمپا برگ پاییزی سبزی که بین زمین و آسمان وامانده بازرگانی سکوتی انجمن علمی دانشجویی حقوق دانشگاه اراک سیمابین کافه رمان رهایی